• Wpisów: 2021
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 23:08
  • Licznik odwiedzin: 143 774 / 3241 dni
 
pikusiarka
 
Proszę Państwa - premiera! :) W głowie pomysł kiełkował już od około roku, ale ciągle było coś innego, co nie pozwalało by go zmaterializować. W końcu przyszedł spokojny czas stycznia i mogłam go zrealizować.
Ta-dammmm!!! Oto "Planner Ślubny" - czyli notatnik przyszłej Panny Młodej, który pomoże wszystko zaplanować na medal i niczego nie pominąć. Notatnik posiada 100 kartek w linię (z delikatną grafiką obrączek) oraz 10 przegródek tematycznych. Kartki można dokładać, wymieniać, uzupełniać - wpinać jak do segregatora - notatnik jest na otwieranych kołach jest więc praktyczniejszy niż klasyczny notatnik - można dopinać do niego również własne kartki, wydruki, paragony, inspiracje itp. Dzięki 10 tematycznym przekładkom nie pozwoli zapomnieć o żadnej ważnej sprawie. Przy opisach przekładek trochę poszalałam  - mają więc niestandardowe, zabawne (mam nadzieję ;) ) opisy i obejmują: planner ważnych dat i spotkań; kosztorys; lista gości; układ stołów oraz miejsc; pierwszy taniec, sesja zdjęciowa, film; suknia ślubna; makijaż fryzjer, kosmetyczka; podróż poślubna; notatki; telefony, adresy, maile.

Szczerze przyznam, że żałuje, że nie wymyśliłam go wcześniej, bo 6 lat temu bardzo by mi się przydał ;)  Mam nadzieję, że teraz przyda się zabieganym przyszłym Pannom Młodym  :)

Co o nim myślicie?

DSC_0141.JPG


DSC_0143.JPG


DSC_0144.JPG


DSC_0145.JPG


DSC_0146.JPG


DSC_0147.JPG


DSC_0148-horz-vert.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego